Хитроу аеродром за изнајмување автомобили

Пребарување Хитроу аеродром автомобил за изнајмувањеРент а кар компании

Дали сте знаеле?

Ако сакате да стигнете до Лондон што е можно побрзо, еден од најдобрите начини да го направите тоа е преку авионот и да пристапите до аеродромот Хитроу тогаш услугата за изнајмување на автомобили Хитроу ќе ви помогне да отидете насекаде во Лондон без никаков проблем. Она што го прави овој аеродром многу важен е фактот дека тој е најголем во цела Велика Британија, и се справува со не помалку од 70 милиони патници годишно.

Зошто да го одберете Аеродромот Хитроу?

Откако ќе дојдете на аеродромот од било каде во светот, ќе треба да ангажирате автомобил на аеродромот Хитроу. Процесот е многу едноставен и најдобриот дел во врска со тоа е дека цените се ниски за почеток, нешто што го прави изнајмувањето на автомобили во аеродромот Хитроу едно парче торта! Бидејќи автопатот M25 е во близина, можете да стигнете до некое место во регионот многу брзо, и дефинитивно ќе бидете импресионирани од резултатите.

Бидејќи има цело време меѓународни летови кои постојано одат и излегуваат од аеродромот цело време, многу е лесно да се осигурате дека можете да стигнете насекаде каде што сакате низ целиот свет, па дури и ако доаѓате овде во секој час во текот на денот или ноќта, можете да пристапите до рент а кар сервис за изнајмување Хитроу, кој веднаш ќе ви помогне. Имате многу избори тука, па без оглед на тоа и како ќе одберете да направите, резултатите ќе бидат неверојатни, можете да бидете сигурни во тоа!

Бизнис адреса

34 Хаттон градина, Лондон EC1N 8JY, Обединето кралство
Телефон: + 44 20 3582 8218
Е-пошта: info@carrentalchoice.com
Работно време:
Mo. - Su. 24h

Каде оди од тука?

Можете да изберете различни места каде да одите откако ќе стигнете до аеродромот. Ако одберете да одите преку M1, можете да го истражите Лидс, а во регионот можете да го најдете и Њукасл.

Од друга страна, ако ангажирате автомобил на аеродромот Хитроу и одете преку M3, можете да одите и да го истражувате прекрасниот град Кент, како и неверојатната Градина на Англија, која е повеќе од импресивна за да проверите кога и да посакате.

Да, откако ќе ја добиете услугата Аеродром во Хитроу, едноставно треба да поставите дестинација и ќе пристигнете таму во најголема удобност и со најдобри резултати. Тоа е пријатно искуство и оној што може да ви донесе огромни придобивки, бидејќи можете да истражите нова област и да имате многу забава во тоа, сите додека проверувате некои од најважните британски атракции.Додека можете да го посетите Хитроу кога ќе пристигнете на аеродромот, повеќето од лицата кои сакаат да најмат автомобил на аеродромот Хитроу сакаат да одат директно во главниот град. Атракции и обележја како Лондонската кула, Лондоното око или Букингемската палата нема да се пропуштат.

Во заклучок, изнајмување на автомобил на аеродромот Хитроу е одлична услуга која ќе ви помогне да ги добиете крајните резултати и најквалитетни потреби за разлика од никогаш порано. Немојте да се колебате и да ја искористите можноста за изнајмување Хитроу аеродром за автомобили и нема да бидете разочарани! Резервирајте го Вашиот аеродром Хитроу за изнајмување на автомобили денес!

Аеродром капацитети Хитроу

Референци

Треба да стигнете до аеродромот со доволно време за да се поштеди, Хитроу има голем број на продавници и продавници за да размислите за да помогнете да го убијат времето пред полетувањето. Како и вообичаената низа на дневни весници, книжарници, продавници за здравствена и убавина и продавници за бесцарински работи пронајдени на повеќето аеродроми; Хитроу, исто така, има многу улични продавници, вклучувајќи WH Smiths, играчки Hamley, очила за сончеви очи, Zavvi, Body Shop, па дури и сопствени Harrods!

Корисни објекти

   • Bureaux de Change - се наоѓа на неколку точки пред и по пријавувањето
   • Банкомати
   • Лево складирање на багаж
   • Пошта
   • Тоалети, вклучувајќи ги и оние кои се соодветни за нега на мајка / бебе
   • Такси чинови - достапни од надвор пристигнувања
   • Хотелски резервации клупи
   • Извршниот салони
   • Безжичен интернет

Јадење

Аеродромот Хитроу има плетеница од различни ресторани и кафулиња за да одговараат на сите потреби и буџети пред да го направите своето заминување, од брза храна, до ресторани со трпезарија. Тие вклучуваат: Коста кафе, Кафе Нерон, О'Нил, ТГИ Петок, Гордон Ремзи, Чез Џерард, Витерспун, Гафункелс и многу повеќе.
Корисни линкови:Топ депоа во аеродромот Хитроу
   • Херц Хитроу Апт - Северна периметарска Rd (Западна), Лондон, ENG. TW6 2QD
   • Авис Лондон Хитроу аеродром - Центар за изнајмување на автомобили Northrop Rd, Лондон, ENG. TW6 2QA
   • Буџет Лондон Хитроу аеродром - Аеродромот Хитроу T1-2-3-4, Northrop Road, Лондон, ENG. TW6 2QA
   • Аламо Лондон Хитроу аеродром - Europcar и National Heathrow, патот Северна периметар, Хаунслоу, ENG. TW6 2QE
   • Europcar Лондон Хитроу аеродром - Северна периметарска патот Вест, Хаунслоу, Мидлсекс, Лондон Хитроу Апт, ENG. TW6 2QE
   • Претпријатие Хитроу (во терминал) - Патот Северна периметар, Хитроу, ENG. TW6 2RY
   • Avis Lhr-London Heathrow T2 Priority - Hounslow, London, ENG. TW6 2QA

Автомобил изнајмување Хитроу аеродром Коментари на купувачи:

Брз и ефикасен
Под услов сите мои податоци на интернет, одев, ги потпишав документите, ги плаќав надоместоците и излегов со клучевите. Готово во помалку од 10 минути.
Одлична услуга!
Навистина добра услуга, средена сé што е совршено! Цената беше одлична, најевтино најдов насекаде!
Одлична услуга и остри цени
Одлична услуга, без врева. Добар, чист автомобил. Безгрешно.
Лесно да се резервира, сосема нов автомобил!
Целокупната многу добра услуга, но би сакала малку повеќе време потрошено од страна на персоналот што ми покажува како да управувам со возилото.

Најнови барања за резервации.

Место за пикап Резервирање датуми Автомобилска класа Автомобилски модел Цена на ден Формуларот е формиран
Хитроу аеродром 25/05/2017 09:00 – 27/05/2017 09:00 Мини Пежо 107 $ 37.46 може 2017
Хитроу аеродром 23/07/2017 08:00 – 25/08/2017 12:00 Економија Volkswagen Polo $ 800 Однапред резервирање
Хитроу аеродром 10/12/2013 10:00 – 17/12/2013 10:00 Мини Пежо 107 $ 24.84 1285 ден (и) и 1 час (и)
Фелтам - Хатон Крст (1 дена) 11/09/2013 10:00 – 12/09/2013 10:00 Економија Рено Клио $ 49.56 1376 ден (и) и 7 час (и)
Хитроу аеродром 04/07/2013 10:00 – 06/07/2013 10:00 Економија Пежо 207 $ 40.24 1447 ден (и) и 23 час (и)
Хитроу аеродром 26/03/2013 10:00 – 02/04/2013 10:00 Економија Пежо 207 $ 45.38 1540 ден (и) и 19 час (и)
Хитроу аеродром 06/02/2013 08:00 – 07/02/2013 08:00 Економија Пежо 207 $ 56.85 1585 ден (и) и 20 час (и)
Хитроу аеродром 05/03/2013 10:00 – 26/03/2013 10:00 Економија Пежо 207 $ 30.70 1605 ден (и) и 5 час (и)
Хитроу аеродром 05/07/2012 10:00 – 06/07/2012 10:00 Економија Пежо 207 $ 95.49 1803 ден (и) и 9 час (и)
Хитроу аеродром 05/07/2012 10:00 – 06/07/2012 10:00 Компактен Фолксваген Голф $ 129.95 1803 ден (и) и 9 час (и)

Автомобил изнајмување Хитроу аеродром поддршка и советува центар Посетете ЧПП
Резиме
Хитроу аеродром за изнајмување автомобили
Оценка од корисникот
5 врз основа на 16 гласови
Вид на услуги
Хитроу аеродром за изнајмување автомобили
Име на провајдерот
Carrentalchoice.com - Хитроу аеродром за изнајмување на автомобили,
Површина
Аеродром Хитроу, Лондон
Опис
Хитроу аеродром за изнајмување автомобили.

Места во Хитроу аеродром за изнајмување на автомобили

Најди повеќе

информации

Најди повеќе