Aeroporti i Heathrow Car Rental

Kërko Aeroporti Heathrow Car RentalKompanitë Car Rental

A e dini se?

Nëse doni të arrini në Londër sa më shpejtë që të jetë e mundur, një nga mënyrat më të mira për ta bërë këtë është nëpërmjet aeroplanit dhe qasja në aeroportin e Heathrow atëherë shërbimi i Aeroportit Heathrow Airport do t'ju ndihmojë të shkoni kudo në Londër pa ndonjë problem. Ajo që e bën këtë aeroport shumë të rëndësishëm është fakti se është më i madhi në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar dhe trajton jo më pak se 70 milion pasagjerë në vit.

Pse të zgjidhni Heathrow Airport Car Hire?

Pasi të keni ardhur në aeroport nga kudo në botë, do t'ju duhet të blini një makinë në aeroportin e Heathrow. Procesi është shumë i thjeshtë dhe pjesa më e mirë për të është se çmimet janë të ulëta për të filluar, diçka që e bën makinën të punësojë në aeroportin e Heathrow një copë tortë! Që nga autostrada M25 është në afërsi, ju mund të arrijnë çdo vend në rajon shumë shpejt, dhe ju patjetër do të jetë i impresionuar me rezultatet.

Meqenëse ka shumë fluturime ndërkombëtare që shkojnë dhe dalin nga aeroporti gjatë gjithë kohës, është shumë e lehtë të siguroheni që të gjeni kudo që dëshironi në të gjithë botën dhe edhe nëse vini këtu në çdo orë gjatë ditës ose natës, ju mund të përdorni një shërbim të Car Hire Heathrow Airport që do t'ju ndihmojë menjëherë. Ju keni shumë zgjedhje këtu, prandaj pa marrë parasysh se çfarë dhe si vendosni të bëni, rezultatet do të jenë të mahnitshme, ju mund të jeni të sigurt për këtë!

Adresa e biznesit

34 Hatton Garden, Londër EC1N 8JY, Mbretëria e Bashkuar
Telefoni: + 44 20 3582 8218
Email: info@carrentalchoice.com
Orari i punës:
Mo. - Su. 24h

Ku të shkosh nga këtu?

Ju mund të zgjidhni një shumëllojshmëri vendesh ku të shkoni pasi të keni goditur aeroportin. Nëse ju vendosni të shkoni përmes M1 ju mund të eksploroni Leeds, dhe në rajon ju gjithashtu mund të gjeni Newcastle.

Nga ana tjetër, nëse e punëson një makinë në aeroportin e Heathrow dhe shkon nëpërmjet M3, ju mund të shkoni dhe të eksploroni qytetin e bukur të Kent si dhe Kopshtin e mahnitshëm të Anglisë e cila është më se mbresëlënëse të shikoni sa herë që dëshironi.

Po, sapo të merrni shërbimin e makinave me qira Heathrow Airport, ju vetëm duhet të vendosni një destinacion dhe do të arrini atje në rehatinë më të madhe dhe me rezultatet më të mira. Është një eksperiencë e këndshme dhe një gjë që mund t'ju sjellë përfitime të jashtëzakonshme, meqë ju merrni për të eksploruar një qark të ri dhe keni shumë argëtim duke bërë kështu, të gjithë duke kontrolluar disa nga atraksionet më të rëndësishme britanike.Ndërsa ju mund të vizitoni Heathrow kur të arrini në aeroport, shumica e personave që zgjedhin të punësojnë një makinë në Aeroportin e Heathrow preferojnë të shkojnë direkt në kryeqytet. Argetime dhe pikë referimi si Kulla e Londrës, Syri i Londrës ose Pallati Buckingham nuk do të mungojnë.

Përfundimisht, të marrësh me qira një makinë në Aeroportin e Heathrow është një shërbim i madh që do t'ju ndihmojë të merrni rezultatet përfundimtare dhe nevojat më të larta të cilësisë ndryshe nga kurrë më parë. Mos hezitoni dhe përfitoni plotësisht nga Aeroporti i Heathrow Car Rental dhe ju nuk do të zhgënjeheni! Mos hezitoni dhe janë ari në dispozicion dhe të përfundojë pjesë e grupit tonë.

Objektet e Aeroportit Heathrow

pazar

Duhet të shkoni në aeroport me shumë kohë për të kursyer, Heathrow ka një numër të dyqaneve dhe shitore për ju të arsyetoni për të ndihmuar vrasin kohë para se të marrë. Si dhe koleksioni i zakonshëm i lajmeve, dyqaneve librash, dyqanesh të shëndetit dhe bukurisë dhe dyqaneve Duty Free që gjenden në shumicën e aeroporteve; Heathrow gjithashtu ka shumë dyqane të rrugës së lartë duke përfshirë WH Smiths, Lodrat Hamley, Hut Sunglasses, Zavvi, Shop Trupi dhe madje Harrods saj!

Objektet e dobishme

   • Bureaux de Change - të vendosura në disa pika para dhe pas check-in
   • Makina për para
   • Magazinimi i majtë i bagazhit
   • Zyra postare
   • WC, përfshirë ato të përshtatshme për kujdesin e nënës / fëmijës
   • Rradhët e taksive - të disponueshme nga të ardhurit e jashtëm
   • Tavolina e hoteleve
   • Lounges ekzekutiv
   • Internet me valë

Ngrënie

Aeroporti Heathrow ka një bollëk të ngrënies dhe kafeneve të ndryshme që i përshtaten të gjitha nevojave dhe buxheteve, përpara se të largoheni, nga ushqimi i shpejtë, në restorante të shijshme. Këto përfshijnë: Costa kafe, Cafe Nero, O'Neill, TGI e premte, Gordon Ramsey, Chez Gerrard, Wetherspoon, Gafunkels dhe më shumë.
Lidhje të dobishme:Depot më të mëdha në Aeroportin e Heathrow
   • Hertz Heathrow Apt - Northern Perimeter Rd (West), Londër, ENG. TW6 2QD
   • Avis London Heathrow Airport - Qendra e Car Rental Northrop Rd, Londër, ENG. TW6 2QA
   • Buxheti i Aeroportit Heathrow të Londrës - Aeroporti Heathrow T1-2-3-4, Rruga Northrop, Londër, ENG. TW6 2QA
   • Aeroporti Alamo i Londres Heathrow - Europcar dhe Heathrow Kombëtare, Rrethi i Perimeve Veriore, Hounslow, ENG. TW6 2QE
   • Aeroporti Europian i Londrës Heathrow - Perimetri Perendimor Perendimor ne Perendim, Hounslow, Middlesex, London Heathrow Apt, ENG. TW6 2QE
   • Ndërmarrja Heathrow (Në Terminal) - Perimetri i Veriut, Heathrow, ENG. TW6 2RY
   • Avis Lhr-london Heathrow Prioritet T2 - Hounslow, Londër, ENG. TW6 2QA

Car Hire Aeroporti Heathrow Komentet e Klientit:

Shpejt dhe efikas
Me kusht që të gjitha të dhënat e mia në internet, ecën, nënshkruan dokumentet, paguan taksat dhe dolën me çelësat. Bërë në më pak se minuta 10.
Shërbim i shkëlqyer!
Shërbim me të vërtetë të mirë, rregulluar çdo gjë në mënyrë të përkryer! Çmimi ishte shumë i mirë, më e lirë kam gjetur kudo!
Shërbim i madh dhe çmimi i mprehtë
Shërbim i shkëlqyer, pa bujë. Makinë e mirë, e pastër. Patëmetë.
Lehtë për të librit, makinë të re të markës!
Shërbim në përgjithësi shumë të mirë, por do të kisha preferuar pak më shumë kohë të shpenzuar nga stafi që më tregonte se si të përdorja automjetin.

Kërkesat e fundit për rezervim.

Vendndodhja e marrjes Datat e rezervimit Klasa e makinave Modeli i makinës Çmimi në ditë Kërkuesi u formua
Aeroporti Heathrow 25/05/2017 09:00 – 27/05/2017 09:00 Mini Peugeot 107 $ 37.46 mund 2017
Aeroporti Heathrow 23/07/2017 08:00 – 25/08/2017 12:00 Ekonomi Volkswagen Polo $ 800 Rezervim paraprak
Aeroporti Heathrow 10/12/2013 10:00 – 17/12/2013 10:00 Mini Peugeot 107 $ 24.84 1285 ditë (s) dhe 1 orë më parë
Feltham - Hatton Cross (1 ditë) 11/09/2013 10:00 – 12/09/2013 10:00 Ekonomi Renault Clio $ 49.56 1376 ditë (s) dhe 7 orë më parë
Aeroporti Heathrow 04/07/2013 10:00 – 06/07/2013 10:00 Ekonomi Peugeot 207 $ 40.24 1447 ditë (s) dhe 23 orë më parë
Aeroporti Heathrow 26/03/2013 10:00 – 02/04/2013 10:00 Ekonomi Peugeot 207 $ 45.38 1540 ditë (s) dhe 19 orë më parë
Aeroporti Heathrow 06/02/2013 08:00 – 07/02/2013 08:00 Ekonomi Peugeot 207 $ 56.85 1585 ditë (s) dhe 20 orë më parë
Aeroporti Heathrow 05/03/2013 10:00 – 26/03/2013 10:00 Ekonomi Peugeot 207 $ 30.70 1605 ditë (s) dhe 5 orë më parë
Aeroporti Heathrow 05/07/2012 10:00 – 06/07/2012 10:00 Ekonomi Peugeot 207 $ 95.49 1803 ditë (s) dhe 9 orë më parë
Aeroporti Heathrow 05/07/2012 10:00 – 06/07/2012 10:00 Kompakt Volkswagen Golf $ 129.95 1803 ditë (s) dhe 9 orë më parë

Car Hire Heathrow Airport Mbështetje dhe Këshillim Qendra Vizitoni FAQ
përmbledhje
Aeroporti i Heathrow Car Rental
Vlerësimi i Përdoruesve
5 në bazë të 16 vota
Shërbimi Lloji
Aeroporti i Heathrow Car Rental
Emri i ofruesit
Carrentalchoice.com - Aeroporti i Heathrow Car Rental,
Zonë
Aeroporti i Heathrow, Londër
Përshkrim
Heathrow Airport Car Review Review.

Vende në Heathrow Airport Car Rental

Gjej më shumë

informacion

Gjej më shumë